Akülerde Garanti

Akülerde Garanti

Bursa garantili akü hizmeti otomobillerin elektrikle çalışan sistemlerine kaynak sağlar. Her aracın ihtiyacı olan akünün tedarikinde Bosch marka güvencesi ile atılan adımlar araç sahipleri için en kaliteli ve en uygun seçeneği ortaya çıkarmış durumdadır. 2 yıl geçerli olmak üzere garanti süresinden istifade ederek bu kaliteli akünün avantajlarından yararlanabilirsiniz. Akü dolu ve sağlam olduğunda aracınız çalışırken hiç sorun yaşanmaz. Eğer aküde anormallikler ortaya çıkacak olursa aracınız çalışmaz ve çok mağdur olma sorunu ile karşı karşıya kalırsınız. Akü, bakım, onarım ve kontrollere ek olarak, zamanında uygun değişim çözümleri için sizi servisimize bekliyoruz.

Akülerde Garanti Süresi

Bursa garantili akü müşterilerin kafasının rahat etmesini sağlayan önemli bir süreçtir. Otomobil akülerini yeni olarak temin ettiğiniz zaman bu akünün garanti süreci 2 yıldır. Bosch markası için de bu süre geçerlidir. Forklift ve iş makinalarında kullanılan akülerde bu süreç değişkenlik gösterebilir. Aşırı yüklenme sonucunda bu tür araçlarda akünün daha fazla çalışması ve daha çok yıpranması söz konusu olur.

Akünün araca takılması ile beraber akü ve bu araç için geçerli olan 2 yıl süresi başlar.Bosch BAT 131 Akü test cihazı ile gerekli testler yapıldıktan sonra akünün garanti süreci başlar. Bosch markasının sunmuş olduğuS3, S4, S4 E, S5 ve S5 A modeller binek araçlar için kullanılan akülerdir. Bu akülerin tamamında Bosch güvencesi ile 2 yıllık garanti süreci mevcuttur. Montaj bakım ve değişim gibi hizmetler için işin uzmanı olan elemanlarımız her zaman göreve hazırdır. 

Akü Sorunlarında Ne Yapmak Gerekir?

Garantili akü değişimi genelde araç sahiplerinin memnuniyet duyacağı bir hizmettir. Montajı takip eden süreden beri henüz 2 yıl geçmemiş ise burada garanti devreye girer ve aracın akü ile ilgili tüm ihtiyaçları oto servis hizmetlerimiz tarafından karşılanır. Yeni sayılacak bir akü için gerekli müdahalenin uzmanlar tarafından yapılması gerekir. Servisimizde bulunan imkânlar sayesinde garanti kapsamında akü değişim hizmeti bu konudaki ihtiyacınızı en uygun şekilde karşılayacaktır.

İki Yıl Süre Ve Sınırsız Kilometre

Garantili akü değişimi yaparken servis olarak sadece süreyi baz alırız. Bu zaman zarfında aracın kaç km yol kat ettiğinin önemi yoktur. Zaten çok yoğun çalışan araçların gözlenmesi ile Bosch akü kalitesinin tam olarak anlaşılması söz konusu olmuştur. Akü değişimi gerekli olduğunda akü faturası ve test rapor sonuçları ile servisimize başvurabilirsiniz. Tüm Bosch car servisler bu konuda yardım için hazır olacaktır.

İlgili Konular

ABS Beyni Tamiri

ABS Beyni Tamiri

ABS beyni arızası tespit edildiği durumlarda, en kısa zamanda uzman bir teknisyen tarafından tamir veya değişim işlemi yapılması önemlidir.

Rehbere git

Motor Subap Arızası Maliyeti

Motor subap arızası maliyeti araç sahiplerinin bu hizmeti aldıktan sonra ödediği rakamlardır.

Rehbere git
Motor Subap Arızası Maliyeti
Krank Sensörü Arızası

Krank Sensörü Arızası

Krank sensörü arızası bir aracın düzenli ulaşımını ve ulaşım verimliliğini olumsuz şekilde etkiler.

Rehbere git

Direksiyon Kutusu Tamiri

Direksiyon kutusu tamiri direksiyon arızalarının önemli bir kısmını gidermede kullanılan yöntem olarak karşımıza gelir.

Rehbere git
Direksiyon Kutusu Tamiri